Melen Çiftliği Hakkında

Melen Çiftliği Hakkında

Melen Çiftliği Hakkında

Kılıçlar Yumurta Üretim Tesisleri 1975 yılından beri kalite önceliğiyle hızlı bir şekilde yükselişini sürdürmektedir. Amacımız; en kaliteli yumurtayı tüketiciye sunmaktır.

Tesislerimiz modern yüzyılın getirmiş olduğu bütün yenilikleri takip ederek büyümektedir. Siz müşterilerimizden aldığımız teveccühlerle daha iyisi için çalışıyoruz. Kılıçlar Yumurta Üretim Tesisleri ilk önce 5000 adetlik yumurtacı tavuk kümesiyle faaliyetlerine başlamıştır. Gün geçtikçe büyüyen şirketimiz bugün %100 doluluk oranıyla 200.000 tavuk kapasitesine ulaşarak bölgemizin en büyük entegre tesisi haline gelmiştir.

Müşterilerimize sağlıklı, hijyenik şartlarda ürün sunmak amacıyla Türkiye'de faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Ürün çeşitlerimizi kaliteden ödün vermeden genişleterek, her bütçeye uygun yumurtaları satışa sunarak müşteri memnuniyetimizi herzaman en üst düzeyde tutmaktayız. Uluslararası standartlarda kalite ve hizmet anlayışını benimseyen Kılıçlar Yumurta,Türkiye' nin sağlıklı ve güvenilir bir kuruluştur.Tüketicilerimiz, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve tam kadro personelimizle uzun vadeli ilişkiler kurma ve sürdürme misyonumuz, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda en iyi ürün ve hizmeti sunmamızı sağlar.


Lezzet Hattı

Melen Çiftliği Gezen Tavuk yumurtası lezzet hattı...